Afiyet Turu

Bolu


0 Yorumlar
0 /10

Maksimum yetişkin sayısı bu tur için aşıldı
Kim Kişi Fiyat
Kişi ₺275 ₺275

275

Ad
e-posta*
Ücret
Yorumunuz

Lütfen dikkat : eklenen yorumlar silinmez ve güncellenemez.Açıklama

 

Lütfen Rezervsyon ve Tur Kalkış Tarihleriyle İlgili 444 9 836 Call Center Ücretsiz Numaramızı Arayınız!

Afiyet Turizmi Aktivitelerine katılan misafirlerimiz Bolu Yaylalarından topladıkları organik ürünleri 1938 Haşim Restaurant’ta Bolu'lu Ustalar ile yaparak eğitimlerini alırlar, ardından yaptıkları ürünleri tadıp, yemeklerin püf noktalarını yine Bolu'lu Ustalardan görüp uygularlar. MyOsvi Seyahat Acentası misafirlerini; konaklamalı turlar ile Bolu’nun çeşitli Tarih ve Doğa Merkezlerinde gezdirerek yöresel ürünlere keşfe çıkartır. Yapılan turlarda misafirler ürünlerin hammadde aşamalarını ve nasıl yöresel lezzetlere döndüğünü görür ve ardından uygalamalara geçer. Amaç olarak Afiyet Turizmi; gelen konuklara yöresel mutfakların uluslararası değerini göstererek eskimeyen tadların usta ellerde nasıl lezzete dönüştüğünü bilmesini görerek uygulamasını sağlamaktır. Nesiller boyu süre gelen Osmanlı Türk Mutfağı tadlarını önümüzdeki nesillere bırakabilmek adına yapılan Afiyet Turizmi Aktivite Turu eğlenceli dakikalarıyla öğrenmeye yatkın misafirlerimizi mutlu edecektir.

 

TABİATIN KALBİ BOLU AFİYET TURU ( 1GECE KONAKLAMALI )

1.GÜN KIZIK YAYLASI & KINDIRA YAYLASI & GÖLCÜK TABİAT PARKI & AFİYET MUTFAĞI & CANLI MÜZİK

Aşçıları ve yöresel tatlarıyla ünlü Bolu'ya hoşgeldiniz..

Araçlarımıza biniyoruz ve Tabiatın Kalbi Bolu'nun muhteşem yaylalarında ufak bir gezintiye çıkıyoruz. Rehberlerimiz bu esnada sizlere organik ürünlerimizi tanıtıp hangi bölgede nasıl ürün bulabileceğimizin tiyolarını veriyorlar.

İster Mantar Toplayın, İster Dağ Çileği Ya da Organik Bahçelerimizden Yararlanın!

Keyif dolu bu anları yaşarken bir yandan da Tabiatın Kalbi Bolu'da Gölcük Tabiat Parkı'nın muhteşem güzelliğinin tamda doğanın kalbinde fotoğraflandırın.

Bizler için özel olarak hazırlanan Afiyet Mutfağı'na geçiyoruz. Bolu'lu Usta Aşçımız bizlere birbirinden farklı bilgileri sunarken bir yandan malzemlerimizi hazırlayoruz ve bir yandan da hazırladığımız malzemeleri pişirmeye başlıyoruz.

Unutmayın! Hazırladığınız yemekleri akşam sizler tüketeceksiniz ve bu tadlar belki hayatınızda ilk olacak!

Marifetli ellerinizin bir sonraki etkinliği; ustasından Pasta atölyesi aktivitesi oluyor. Hazırlayacağınız pastalar ailenize en tadlı anları sunuyor olmanıza fayda sağlayacaktır.

Aktivite sonunda biraz dinlenip ardından 1938 Haşim Restaurant'ta yemeklerinizin tadına bakıyor olacaksınız!

Muhteşem bir gece, canlı müzik ardından üzerinizdeki tadlı yorgunluğu Bolu Dağları'nın esintisi ile bol oksijenli bir havayla uyumak için 1943 Tarihi Emniyet Otel'inde odalarınıza geçiyorsunuz.

2.GÜN YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI & BARBEKÜ PARTİ

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe köy kahvaltısı ardından aracımıza biniyoruz ve tabiatın binbir rengine Yedigöller'e doğru yola çıkıyoruz. Yedigöllere geldiğimizde öncelikle Kapankaya Seyir Terasına çıkıyoruz ve rehberimizden bölge bilgilendirmesini dinliyoruz. Ardından yeryüzü cennetine biraz daha farklı açıdan görmek için rehberimizi takip ediyor ve sırasıyla İnce Göl, Sazlı Göl, Nazlı Göl, Kuru Göl'ü görüyoruz. Dilek Çeşmesi'ne ulaşmak için rehberimiz sizleri ormanın derinliklerinden yürüterek önce Gülen Kayaları ardından Şelale'ye ulaştırıyor. Tüm bu yürüyüş aktivitemiz sonrası bizi Barbekümüz bekliyor olacak! Bolu'lu Aşçılarımızın bizlere hazırladığı barbekümüzün tadına doyamayacaksınız. Akşam saatlerinde verilen serbest zaman ve fotoğraf molaları ardından araçlarımıza biniyor geldiğimiz noktadan otelimize dönüyoruz.

Bir başka Tabiatın Kalbi Bolu aktivite ve turlarımızda görüşmek dileğiyle..

Bilgi & Rezervasyon İçin; 444 9 836 / myosvi.com


Politika ve Şartlar

-Tur programı hava ve yol koşullarına göre değişkenlik gösterebilir. -Firmamız gerekli görüldüğü hallerde araç kaldırma hakkını saklı tutar. -Tur rehberi programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. -Tur, kalkış saatiden önce belirlenen kişi sayısına ulaşıldığında başlar. -Program ücretinin tamamı turdan önce tahsil edilir.

Gün : 2 | Gece : 1


Dahil


  • Kahvaltı
  • KDV Dahildir
  • Parka Giriş Ücreti
  • Rehberlik Hizmetleri

Hariç


  •     Şahsi Harcamalar    
  •     Otelde Yapılan Harcamalar    
  •     Extra Aktiviteler    
  •     Yemeklerde Alınan Extra İçecekler    An Artwork by 360An Artwork by 360