Sünnet Gölü Doğal Yaşam…

Bolu

Fiyat ₺0 Ort / Gece


0 Yorumlar
0 /10

*Size Özel Kampanyalarımız İçin Lütfen 444 9 836 Ücretsiz Rezervasyon Hattımızı Arayınız.

Doğadan enerji alıp yenilenmek, 1050 m. Yükseklikteki Sünnet Gölünün eşsiz manzarası ve tüm özellikleriyle hem fizyolojoik hem de pisikolojik terapi merkezi ünvanını fazlasıyla… Devamı

Yorum Ekle x

Tüm  1 / 10

Lütfen dikkat : eklenen yorumlar silinmez ve güncellenemez

Gece 1


Oda Adedi

STANDART ROOM

Kişi 2 Çocuk 1Odalarımızda merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su, televizyon uydu yayını ve bazı odalarımızda saç kurutma makinesi, mini bar ve telefon mevcuttur.

 


Açıklama :

Odalarımızda merkezi ısıtma, 24 saat sıcak su, televizyon uydu yayını ve bazı odalarımızda saç kurutma makinesi, mini bar ve telefon mevcuttur.

 


Oda İmkânları :

  • Kablosuz İnternetAçıklama

*Size Özel Kampanyalarımız İçin Lütfen 444 9 836 Ücretsiz Rezervasyon Hattımızı Arayınız.

Doğadan enerji alıp yenilenmek, 1050 m. Yükseklikteki Sünnet Gölünün eşsiz manzarası ve tüm özellikleriyle hem fizyolojoik hem de pisikolojik terapi merkezi ünvanını fazlasıyla hak ediyor. Gölün hemen yanındaki tesisi görünce de kuvvetli bir sakinlik duygusu kaplıyor insanı.Sadelik ve samimiyet burayı daha da iyi tarif ediyor.Yürüyüşünüz sırasında genç ve yüzlerce yıllık çam ağaçlarıyla birlikte göle akseden mavi ,turkuaz ve yeşilin onlarca tonunu görüp heyecanlanmamak elde değil Bol ve doğal oksijenin sizde yarattığı etkiyi hemen fark ediyor ve yer çekiminin azaldığı hissine kapılıyorsunuz.Tertemiz çevre ve oksijen dolu bir havanın yarattığı etki ,insanı ister istemez ‘sevdiklerimle ve dostlarımla buraya neden daha önce gelmedim’diye düşündürüyor.İster dinlenmeye,ister işiniz için proje üretmeye ,istersen,iz neşeli birkaç gün geçeirmeye gelin her durumda da enerji noktası SÜNNET GÖLÜ DOĞAL YAŞAM OTELİ size beklediğinizi verecektir. Onlarca süprizleriyle beraber sünnet gölüne ulaşmak çok kolay.Sünnet Gölü;İstanbul’a 290 ,Ankara’ya 280,Abant’a 55,Bolu’ya 85,Göynük’e 20,Mudurnuya ise sadece 28 km uzaklıktadır.


Politika ve Şartlar

Giriş : 02:00 PM - Çıkış : 12:00 PM
An Artwork by 360An Artwork by 360